Як бізнесу отримати кредити під 0%, які обіцяв Зеленський? Детальний експлейнер від Forbes

Відтепер кредити за програмою «5-7-9%» доступні для будь-якого українського підприємства. Цей веб-сайт створений та супроводжується за підтримки Європейського Союзу. За його зміст відповідальна винятково ініціатива EU4Business, він не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу. Європейський Союз і Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) посилять підтримку мікро-, малих і середніх підприємств у Східній Європі, зокрема в Україні, а також Південному і Східному Середземномор’ї та на Кавказі. Таким чином, Євросоюз підтримує безліч програм, які допомагають українському малому і середньому бізнесу розвиватися.

де взяти кредит на бізнес

Укргазбанк приділяє особливу увагу кредитуванню клієнтів сегменту малого та середнього бізнесу, зазначає заступник директора департаменту малого та середнього бізнесу Укргазбанку Олег Коп’як. Кредитні продукти банку враховують потреби клієнтів в кожній зі сфер економіки, а деякі програми ми адаптували та розширили, враховуючи нові реалії. Внаслідок вторгнення Росії на територію України Кам’янецький, як і інші представники малого та середнього бізнесу, вимушено зупинив виробництво. Компанія мала логістичні проблеми, постачальники відмовлялися постачати сировину з відстрочкою платежу.

Пропонуємо індивідуальний графік виплат та відсутність комісії за видачу кредиту. Кредит на поповнення обігових коштів для здійснення підприємницької діяльності. Так, на період воєнного стану та 180 після нього, відмінено умову щодо збереження робочих місць за деякими видами кредитів в рамках програми. Строк кредитування за програмою «5-7-9» залежатиме від цільового призначення коштів.

Секунду Вашего внимания, не закрывайте это окно.

Бізнес-кредитів на 10 млрд грн, розповідає керівник дирекції обслуговування бізнес-клієнтів ПриватБанку Євген Заіграєв. Рекомендується користуватися кредитами, призначеними спеціально для малого бізнесу. В такому випадку вам буде набагато простіше отримати такий кредит. Пам’ятайте, що кредит на бізнес з нуля в Україні – це лише допоміжний інструмент, який допоможе вам реалізувати будь-яку бізнес-ідею.

Маркетинг в інтернет-середовищі на даний момент є найбільш ефективним способом розвитку. Це саме той випадок, коли отримана в перспективі прибуток в рази перевищує витрати на просування. Що стосується просування вже існуючого бізнесу, тут ситуація трохи простіше і витрат буде набагато менше. Під малим бізнесом розуміють фізичних осіб (ПП) та юридичні особи (ТОВ), у яких середня кількість працівників не перевищує 50 осіб, а річний дохід – 10 мільйонів євро.

Працюючи з клієнтом залишаємось на зв’язку 24/7

Грошові потоки бізнесу мають бути достатніми для обслуговування боргу. Покриття заставою від 100% до 60% від запозиченої суми. На сьогодні участь у програмі беруть 44 банки, найбільшу кількість кредитів видали “Приватбанк” (21,2 тис), “Ощадбанк” (7,6 тис) та “Райффайзен Банк Аваль” (4,9 тис). Спроможність виплачувати гроші за кредитом з прибутку підприємства, на яке береться кредит. Кредити під 9% — для діючого бізнесу з виручкою мільйонів гривень на рік для розширення власної справи.

Термін подачі заявки на участь у програмі — у період дії воєнного стану. Також бізнес-кредит може стати в пригоді для великих корпорацій, коли їм знадобляться додаткові фінансові ресурси для здійснення злиття або поглинання інших компаній. Крім малозабезпечених сімей, фінансування могли отримати переселенці.

Для яких цілей видається кредит ФОПу?

Можливість продовжити період кредитування буде дуже доречною. Кредит на відкриття бізнесу – один з найпопулярніших. Це не дивно, адже наявність своєї справи – це гарантія фінансової незалежності. Він може стати відправною точкою, яка приведе до успіху. Ініціатива ЄС EU4Business презентувала звіт (Citizens’ Summary 2022) про підтримку малого та середнього бізнесу в Україні за минулий рік. Але завдяки підтримці з боку “EU4Business” компанія може отримати компенсацію в розмірі від 50 до 70% вартості консультаційного проекту. Максимальна сума, яку може покрити грант від ЄС, — 10 тисяч євро.

В першу чергу це пов’язано з низьким рівнем заробітної плати в країні, регулярним затриманням її виплат і неналежними умовами праці на підприємствах. Ми рекомендуємо уважно проаналізувати різні пропозиції та програми, які надають банки. Таким чином ви зможете обрати найкращий варіант для себе.

Якщо ви хотіли б отримати кредит на бізнес з нуля, то ваша ідея повинна бути викладена у зрозумілій для банківських службовців формі. Наприклад, ви можете написати докладний бізнес план і надати докази того, що ваш бізнес-план дозволить вам отримати більший прибуток. Дешеві кредити видаватимуть в межах державної програми. Вона передбачає https://pravda.if.ua/nightmares-vs-gigablox-zahoplyva-podorozh-u-sviti-monstriv/ виплати з бюджету різниці між відсотковою ставкою у банку (наразі вона коливається від 18% до 40% річних у гривні) та відсотків, заявлених у програмі (5-7-9% річних, залежно від умов). Держава виплачуватиме банку різницю за кредитними ставками для того, аби позичальник міг платити банку за кредитом не умовні 18%, а лише 5% річних.