Що подивитися в Варшаві 2023 найцікавіші місця, які варто побачити за вікенд УНІАН

Цікаво те, що, відкривши доступ до відвідин в 1727 році, він став одним з перших загальнодоступних парків у всьому світі. Добре ознайомитися з пропозиціями пам’яток і музеїв онлайн, доступними на сайті Варшавської туристичної організації, і вибрати найбільш цікаві з них. Ми також рекомендуємо завантажити додаток City Talks, в якому є безліч записаних історій, які можна слухати, проїжджаючи ті чи інші місця під час прогулянки містом. Він також включає в себе безліч тематичних екскурсій. У пунктах туристичної інформації Палацу культури і науки та Centrum Praskie Koneser ви отримаєте корисні матеріали, в тому числі карту Best of Warsaw City Tours і тематичні брошури.

що варто відвідати у варшаві

Опинившись на цій площі, можна відчути всю велич Варшави і перейнятися її неповторною казковою атмосферою. Особливо Замкова площа прекрасна взимку, коли її прикрашають до новорічних свят і встановлюють головну ялинку країни. Варшава, без сумніву, є неймовірно красивим та різноплановим містом, причому обійти її всю просто нереально за один короткий візит. Тож навіть якщо ви приїдете сюди не вперше, ви точно знайдете чим зайнятися.

Чисті озера та рясна зелень в парку дозволяє чудово відпочити і розслабитися. Будівлі Лазенківського парку створені талановитими архітекторами 18 століття. Для тих, хто шукає, що подивитися у Варшаві з музеїв, відмінно підходить Музей Війська Польського. Він розміщений в тому ж будинку, що і Національний музей. Тут вас чекає знайомство з експонатами, що розповідають цікаві історичні факти про перемоги польських воїнів.

Понад 100 лялькових будиночків, які є не лише розвагою для дітей, а й просто цінним уроком історії. Звідки, якщо не з мініатюрних будинків, ми дізнаємося, ким був продавець, що було куплено в магазині бавовни та яким було ліжко у стилі модерн? Це чудовий спосіб розповісти дітям про досягнення технологій та соціальних змін. Більшість туристів, які літають міжнародними рейсами, прибувають до аеропорту імені Фредеріка Шопена, розташованого на околиці міста.

Останні місця – Знижка 50% на вступ до Польщі 2023

Польща – батьківщина Фредеріка Шопена, тому тут відбуваються найграндіозніші, найвідоміші музичні фестивалі. Вілянувський палац – ідеальне місце для сімейної прогулянки та релаксації. Крім розкішної архітектури, ви побачите тут численні квітники, унікальні скульптури та чудові ландшафтні композиції. Цей чудовий палацовий комплекс знаходиться у самому центрі міста.

ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ТА НАУКИ – АРХІТЕКТУРНИЙ ЦЕНТР ТА «НУЛЬОВИЙ КІЛОМЕТР» ВАРШАВИ

Ви можете не тільки відвідувати виставки, але й пізнавати світ, одягатися в традиційний одяг, чіпати експонати, грати з ними і навіть створювати їх. Експозиція складається із чотирьох тематичних маренеро отель одесса виставкових залів. Історичний музей Варшави являє собою одну з найбільш відвідуваних пам’яток Польщі.Він займає 8 чудових будівель в центральній частині Варшави в районі Старе Място.

Після навчання кожен учасник отримує спеціальний костюм для польотів (без нього літати не можна), шолом, окуляри, одноразові затички для вух (у тунелі досить галасливо). Після виходу з тунелю на відвідувача чекає Сертифікат і навіть можливість отримати відеозапис щасливих хвилин свого польоту! Такий вид відпочинку доступний лише для дітей, яким виповнилося 3 роки.

Коротка історія Варшави

Тут вас чекає гарний відпочинок на природі і насолода чарівними пейзажами. Це мальовниче і легендарне місце, де люблять гуляти місцеві жителі і те, що подивитися у Варшаві має кожен мандрівник. Пам’ятка оточують старовинні будівлі з барвистими фасадами різних кольорів.