Камянець-подільський, Бакота + Круїз

Поряд — невеликий оглядовий майданчик з чудовим виглядом на Дністер і мальовничу скелю. Внизу протікає три джерела, в яких можна набрати чистої води. Заради цих джерел в Бакоту приїжджають навіть з інших країн. Туристи, які прибудуть в Кам’янець автотранспортом, можуть приєднатися до групи в готелі в центрі старого міста. Парк-готель «Теремки» в різні пори року гостинно відкриває свої двері та дарує кожному гостю красу, здоров’я і відпочинок.

кам'янець подільський бакота відпочинок

Приваблює і надихає туристів та паломників з усього світу. Тільки не забудьте взяти з собою напої і https://twist-dance.com.ua/ щось перекусити. Додатково оплачуються вхідні квитки на екскурсійні об’єкти, додаткове харчування.

Середньовічна Фортецякамянець-подільського

Одним з особливих місць тут є Бакота – скельний Свято Михайлівський монастир, що діяв тут до 14 ст. ХХ століття квітучу долину з рясно вкритими українськими хатками, садами, полями та храмами закрили води Новодністоровської ГЕС, що утворило величезне водосховище глибиною у one hundred twenty метрів. На сьогодні Бакота одне з найгарніших і найвеличніших місць України. Також ти тут зробиш фантастичні фото і побачиш один з найрозкішніших заходів в країні. Парк-готель “Теремки” має широкий спектр розваг та послуг для наших гостей. Ми висадимось на берег у підніжжя Білої гори і піднімемось до Бакотського скельно-печерного монастиря – знаменитого місця сили!

У Вартість Включено:

Є міжливість відвідати не подалік кафе, піцерію.. Скелі і ліси захищають узбережжя Дністра від північних повітряних потоків, тому в Бакоті набагато тепліше, ніж в інших місцях Західної України. І ночувати в наметі тут не холодно, починаючи з квітня. На цей день у нас заплановано відпочинок на Дністрі. «Услад» – це новинка на Дністрі, концепція якого полягає в етностилі.

Кам’янець + Бакота Відпочинок На Дністрі

Бакота заворожує туристів своїми живописними краєвидами, високими скелями, чистою дністровською водою та першим українським скельним монастирем. Далі вирушаємо в район Смотрицького каньйону, де знаходиться оглядовий майданчик, що ідеально підходить для фото, що зачаровують величчю природи. Київ зручно розташований для старту цього туру, сюди зручно приходять поїзди зі Львова, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Одеси та інших міст. Від 200 грн з особи за добу, детальніше про ціни на проживання у нас ви можете дізнатись за контактним телефоном.