Барс Найбільша регіональна мережа автомобільних газових заправок

У Києві розташовано 9 заправних станцій, у Київській області 38. Загалом налічується кілька сотень заправок по Україні. Ціна бензину на азс БРСМ нижча за середню. Обумовлено це тим, що мережа бере мінімальну націнку. Реалізує три види 95-го, 92-й бензин і євро ДТ, і газ. Наші читачі часто шукають “ціна на бензин АНП” або “ціна на бензин ANP”.

купити бензин онлайн

Ці файли cookie дозволяють нам підраховувати відвідування та джерела трафіку. Так ми можемо вимірювати та покращувати ефективність роботи нашого сайту. Вони допомагають нам знати, які сторінки є найменш популярними, та бачити, як відвідувачі рухаються по сайту. Інформація, яку збирають ці файли cookie, часто є агрегованою, а отже, анонімною.

Читайте також

Таке різноманіття переваг — ще одна причина, чому варто зупинити свій вибір на сервісі Easypay.ua. З ним купівля талонів на пальне АЗС https://rau.ua/ru/press-release/festival-dlja-gejmerov-summer-game-fest-obeshhaet-vpechatljajushhuju-programmu/ ОККО стане швидкою та комфортною. Придбати паливні талони можуть лише юридичні особи та ФОПи – повідомили на гарячій лінії компанії.

ДЛЯ ЧОГО КУПУВАТИ ПАЛЬНЕ ОНЛАЙН?

Для зручності водіїв і створена онлайн-мапа АЗС. На мапу нанесено адреси АЗС, графіки їхньої роботи, інформація щодо обмежень по заправці палива на один автомобіль. У Києві в основному зараз працюють автозаправні станції KLO, OKKO та БРСМ-Нафти. Одразу після покупки ваші літри зараховуються в гаманець у мобільному додатку Fishka і зберігаються там впродовж 90 днів.

Водії — фізичні особи — також можуть придбати пальне за допомогою мобільного додатку або на сайті мережі АЗС. Так можна придбати до 500 літрів пального. Використати його можна впродовж 90 днів з моменту покупки. Крім цього, українців цікавить вартість пального на азс ОККО.

Які мобільні застосунки мають найбільші мережі АЗС та як через них купувати паливо – читайте в матеріалі Фактів ICTV. Щоб оплатити заправку літрами з гаманця Fishka, попередьте про це касира на АЗК перед тим, як замовити пальне. Картки Барс discount – оптимальне рішення для постійних клієнтів мережі “Барс”.